Zapisy

Aktualnie w Samowarze otwarte są zapisy na semestr zimowy 2019/2020.

Już teraz można zapisywać się na zajęcia grupowe w semestrze zimowym. Tworzymy grupy dla wszystkich poziomów zaawansowania – od A1 po C2. Niezależnie od tego czy kontynuujesz naukę, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem rosyjskim – znajdziesz u nas odpowiedni dla siebie kurs. A jego cena przyjemnie Cię zaskoczy – porównaj nas z innymi warszawskimi szkołami rosyjskiego!

Zapraszamy również na lekcje indywidualne, na które można zapisać się w dowolnym momencie. Dostosujemy je czasowo i finansowo do Twoich potrzeb. Tworzymy również mini-grupy dla 2-3 słuchaczy (nie dotyczy to jedynie przedziału czasowego 17:50-19:30).

Zadzwoń i umów się na spotkanie w Samowarze w dogodnym dla Ciebie terminie. Jeśli uczyłeś się już rosyjskiego, zaproponujemy Ci wypełnienie krótkiego testu i rozmowę kwalifikacyjną w miłej, niestresującej atmosferze (oczywiście przy herbacieUśmiech). Na podstawie wyników testu i rozmowy zakwalifikujemy Cię na odpowiedni kurs.

Wszelkie informacje możesz uzyskać w sekretariacie szkoły przy ul. Nowowiejskiej 4 lok. 4 lub pod numerem telefonu 22 628 00 10 (w godz. 10:00-20:00) albo pod numerem telefonu komórkowego 506 050 454.

Jeżeli chcesz, abyśmy zadzwonili do Ciebie w celu umówienia spotkania, wypełnij poniższy formularz. Potwierdzenie jego wypełnienia zostanie automatycznie przesłane na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Prosimy pamiętać, że warunkiem zapisania się na kurs jest wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł (gotówką lub przelewem, zaliczka jest zwrotna w przypadku nieruchomienia grupy).

Zapraszamy!

Приходи и учи русский язык с нами!


Czy uczyłeś się wcześniej rosyjskiego?

Jak długo:


Jaki rodzaj kursu Cię interesuje?  

Czy interesuje Cię przygotowanie do egzaminu TELC?  

Czy interesuje Cię przygotowanie do państwowego egzaminu TRKI (ТРКИ lub TORFL – Test of Russian as a Foreign Language)?

Czy interesuje Cię przygotowanie do egzaminu „Język rosyjski w biznesie”?


Skąd dowiedziałeś się o naszej szkole?  

Zgadzają się Państwo z poniższą formułą:*

Jaka jest suma 3 i 8?

Jeżeli ta forma zapytania Tobie nie odpowiada, prosimy o przysłanie własnego zapytania na e-mail: 

zapisy@samowar.edu.pl bądź o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły:

tel.: +48 (22) 628 00 10; 506 050 454

Serdecznie zapraszamy do grona naszych słuchaczy!